Nieuwsbericht duurzaamheid Brummense Service apotheek!

Onlangs hebben we enkele vernieuwingen doorgevoerd. Zo hebben we de papieren herhaalbriefjes afgeschaft, onze Service Apotheek-app vernieuwd en verbeterd, én onze herhaalservice efficiënter ingeregeld.  


In de aankomende weken zullen we nog een aantal (duurzame) stappen zetten waarvan we u graag op de hoogte stellen.  

Eén van deze stappen is onze nieuwe verpakkingsmethode. We verpakken uw medicatie voortaan in duurzame papieren bandeer strips. Hiermee willen we het verbruik van onnodig verpakkingsmateriaal verminderen, aangezien dit vaak in de afvalbak belandt. Met deze eenvoudige aanpassing besparen we aanzienlijk op afval. Heeft u een zakje nodig? Dan vragen we hier een kleine bijdrage voor. U kunt natuurlijk ook bijdragen aan een duurzamere wereld door uw eigen tas mee te nemen! 


Voor het einde van het jaar krijgen wij een nieuwe automaat voor medicijnuitgifte. Het zal dan mogelijk zijn om medicijnen, die u nu nog bij de balie betaalt, via de automaat te betalen. U kunt uw medicijnen ophalen wanneer het u uitkomt. Op de automaat verschijnt een QR-code, waarmee u de betaling kunt doen. Zodra de betaling is voltooid, worden de medicijnen vrijgegeven 

Zoals u leest staat er nog het een en ander te veranderen de komende weken. We houden u op de hoogte!  


  Let op: het kan zijn dat u dubbele of nieuwe* berichtgeving van ons ontvangt. 


*We zijn erachter gekomen dat afhaalberichten als SMS beter bij u aankomen en minder storingsgevoelig zijn. 

Bewaar ons mobiele nummer voor sms-berichten hiervoor in uw telefoon:                     

  06 – 13 16 95 76 


 

Tot slot willen we u graag een warme en gezonde decembermaand toewensen. Bedankt voor uw vertrouwen in ons. We kijken ernaar uit u ook in het nieuwe jaar van dienst te mogen zijn! 


Wij wensen u een mooie decembermaand, 


Hartelijke groeten, 

Team Brummense Service apotheek